Czwarty Etap H3 Zobacz większe

Czwarty Etap H3

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

3 812,00 zł brutto

Pomoc w wyborze:

Więcej informacji

WKŁAD Materac wykonany w górnej  warstwie z 100% naturalnego lateksu Talalay, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepustowością powietrza. Wkład zawiera lateks z żywicy mleczka kauczukowego wykonany w specjalnej technologi Talalay. W połączeniu z pianką wysokoelastyczną o dwóch twardościach stanowi nie tylko wspaniałe miejsce do spania. ale i regeneracji po ciężkim wysiłku.Materac przeznaczony dla osób o ciężarze powyżej 80 kg.Wkład materaca składa się z 4.5 cm. warstwy lateksu naturalnego Talalay ,10 cm warstwy pianki Komfort Soft ( bardziej miękkiej ) oraz 5cm pianki Komfort Hard (bardziej twardej).

                          gęstość lateksu ok 99 kg/m3       gęstość pianek ok 50 kg/m3

POKROWIEC Materac na zdjęciu został wykonany w pokrowcu Anti Stres. Bardzo dobrze odprowadza  on wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Ma doskonałe właściwości regeneracji temperatury. materac posiada powłokę anty stresową. 

WYMIARY 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

WYSOKOŚĆ: około 20 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE wersja materaca H3, Lateks użyty do budowy materaca , został wykonany ze 100 % naturalnego lateksu Talalay, idealne podparcie każdej części ciała. Naturalny lateks  firmy Vita Talalay Spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex Standard 100,co oznacza że spełnia  on wymagania  ekologiczne produktów dla niemowląt.Dodatkowym atutem materaca lateksowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska.Specjalny proces produkcyjny zapewnia, że jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych.Naturalny lateks Vita Talalay jest certyfikowany przez Cradle-to- Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem.

  

                                            

UWAGA zalecany stelaż o wąskich i giętkich listwach z oferty M&K FOAM np. Twinpack

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czwarty Etap H3

Czwarty Etap H3

MateraceTarnów.pl

Z nami wybierzesz idealny materac, wygodnie, szybko i online